PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Lidé s AIDS dostanou čipy


29.11.2008

Odpovědné orgány po celém světě se snaží dostat šíření viru HIV a z něj vycházející nemoci AIDS pod kontrolu.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Jsi HIV pozitivní? Tu máš mikročip!

Ten spočívá v tom, že lidem, jimž je přítomnost viru HIV či rovnou nemoci AIDS v těle zjištěna, bude implantován mikročip. Ten by měl být napojen na specializovanou centrálu, která bude nakažené lidi sledovat a kontrolovat, zda náhodou někoho nenakazí. Pokud se tak stane, dostanou trest.

Technologie není vůbec složitá a prostřednictvím vysílaných signálů umožní úřadům dotyčné jednoduše sledovat a kontrolovat jejich činnost.

Není náhodou, že se podobné opatření chystá právě v části Indonésie. Stále tu ještě panuje tradiční kmenová kultura, kde není výjimkou půjčování partnerů a do toho se navíc rychle rozjela móda prostitutek, kteří se tu těší obrovské oblibě. S nemocemi si tu nikdo nedělá příliš těžkou hlavu a kondom patří ke vzácnostem.

Presumpce viny

Opatření je ale přece jen docela dost radikální, a tak nepřekvapí, že proti němu protestují ochránci lidských práv. Je to prý zásah do svobody nakažených a v podstatě počítá s presumpcí viny. Vláda však naopak chce bránit práva zdravých lidí.

Zní to sice nepříjemně, ale nebylo by zase tak velkým překvapením, kdyby se toto opatření za několik let dostalo i do vyspělých zemí. Ostatně, svobod a práv tu lidem kvapem ubývá a děje se tak samozřejmě v zájmu bezpečnosti.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu