PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Jihokorejci poslali balónem ponožky do KLDR

V LOUTKOLIDSKÉM SVĚTĚ JE MOŽNÉ ÚPLNĚ VŠECHNO ! ZÁLEŽÍ JEN NA TOM, JAK JSOU LOUTKOLIDÉ 4 PROTICHŮDNÝMI SKUPINAMI PSEUDOTVŮRCŮ NAPROGRAMOVÁNI, A VÝSLEDEK JE NA SVĚTĚ V ROCE 2012 - 20 MILIONŮ SEVEROKOREJCŮ NEMÁ MJ. PONOŽKY, A MNOHO DALŠÍCH NEZBYTNÝCH ŽIVOTNÍCH POTŘEB K ZÁKLADNÍMU ŽIVOTU. TO, CO ZDE LOUTKOLIDÉ I S TECHNOLOGIEMI POUŽITÝMI VÝHRADNĚ NA ZBRANĚ (A TÉŽ ATOMOVÉ) PŘEDVÁDÍ, JE SKUTEČNĚ ZARÁŽEJÍCÍ A POZORUHODNÉ. TOTO VŠE ZDE POZORUJÍ A MNOHO JINÝCH PODIVUHODNÝCH VĚCÍ ANDĚLÉ NEBE, KTEŘÍ VE SVÝCH DOMOVSKÝCH SVĚTECH NIC PODOBNÉHO ANI V NÁZNAKU NEMAJÍ A NIKDY NEMĚLI.

28.1.2012

Velké horkovzdušné balóny s nákladem teplých ponožek poslali přes společnou hranici do KLDR jihokorejští aktivisté. Snaží se tak pomoct lidem trpícím nouzí ve zchudlé Severní Koreji navzdory výhrůžkám komunistické vlády v Pchjongjangu, napsala agentura AFP. Aktivisté jsou přesvědčení, že ponožky lidem mohou pomoci přečkat tuhou zimu, mohou je prodat anebo vyměnit za potraviny.

Z jihokorejského pohraničního města Padžu odstartovalo pět velkých balonů, k nimž bylo v bednách přivázáno asi 1000 párů ponožek. "Ke každému páru ponožek je připojen leták obsahující 'politicky neškodné' poselství," uvedla soulská skupina aktivistů North Korea Peace, která se snaží posílat ponožky do KLDR jednou měsíčně už několik posledních měsíců.

"Nemáme zájem posílat politická prohlášení nebo tam vyvolávat nějaké problémy. Všechno, co chceme, je, aby lidé na Severu nosili teplé ponožky na svých promrzlých nohou," řekla AFP mluvčí skupiny Sunny Kim. "Teplé ponožky jsou tam vzácné, a tak se dají snadno prodat nebo vyměnit. Za jeden pár ponožek člověk snadno získá zhruba deset kilo obilí, a z toho jeden člověk může žít až měsíc," dodala.

Miliónová armáda a bída

Ponožky a mnoho dalších základních životních potřeb jsou nedostatkovým zbožím v KLDR, která vynakládá peníze a další zdroje především do budování armády čítající 1,2 miliónu mužů.

Aktivisté, z nichž část tvoří přeběhlíci ze Severní Koreje, pravidelně posílají přes hranici letáky, v nichž kritizují režim a vyzývají obyvatele k povstáním podobným těm, jaká svrhla v loňském roce vlády na Blízkém východě a v severní Africe. Vypouštění čehokoli nad severokorejské území Pchjongjang dráždí do té míry, že už severokorejská vláda pohrozila, že na místa vypouštění začne střílet.

Napětí na Korejském poloostrově, který je od korejské války v 50. letech minulého století rozdělený na Severní a Jižní Koreu, zesílilo po nástupu konzervativní jihokorejské vlády prezidenta I Mjong-baka. Ten zastavil rozsáhlou humanitární pomoc KLDR a nehodlá ji obnovit, dokud Severní Korea nepřistoupí na ukončení svého jaderného zbrojního programu.

K neklidu přispěla i prosincová smrt severokorejského vůdce Kim Čong-ila, na jehož místo nastoupil jeho nejmladší syn Kim Čong-un. Ten ihned nasadil nepřátelský tón vůči jihokorejské vládě a obvinil ji mimo jiné i z toho, že nerespektuje období smutku za zesnulého severokorejského vůdce.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se