OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Přes polovinu okresů v USA postihlo zničující sucho

3.8.2012

Americké ministerstvo zemědělství tento týden přidalo na seznam oblastí postižených přírodní katastrofou dalších 220 okresů, které sužuje nezvyklé sucho. To tak devastuje víc než polovinu všech okresů v USA, v úhrnu se jedná o 1 584 okresů v 32 federálních státech, uvedla agentura AP.

"Sklizeň ještě někde ani nezačala a my už vidíme, že sucho úrodu vážně poškodilo," prohlásil guvernér Illinois Patrick Quinn.

Nově na seznam postižených míst přibyly okresy ve státech Arkansas, Georgia, Iowa, Illinois, Indiana, Kansas, Mississippi, Nebraska, Oklahoma, Jižní Dakota, Tennessee a Wyoming. Tamní farmáři, kteří vlivem vedra a sucha přišli o úrodu, tak dostali možnost požádat vládu o finanční pomoc či záchranné půjčky za nižší úrok.

Téměř polovina veškeré sklizené kukuřice dostala přílepek špatná nebo velmi špatná kvalita a totéž se týká 37 procent úrody sóji a bezmála tří čtvrtin pastvin pro dobytek.

Čtyři tisíce teplotních rekordů

USA sužuje nejhorší sucho od roku 1956, oznámily už před časem úřady. Očekává se, že letošní rok překoná loňský, který byl vyhodnocen Národním úřadem pro oceány a ovzduší za nejteplejší od roku 1895, kdy se začaly zaznamenávat teplotní údaje. Minulý měsíc padlo v USA 4 313 teplotních rekordů. Přinejmenším počátek srpna nemá vypadat jinak.

Abnormálně suchá půda je až na více než 80 procentech amerického území. V důsledku mizerné úrody půjdou nahoru ceny potravin. Kukuřice už stojí více než dvojnásobek původní ceny.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se